Rejestracja Zapomniałeś hasła?

Szczegóły artykułu

WirtualnyDom.com

dodano: 2013-04-24 10:53
WirtualnyDom.com to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania w nowo powstających budynkach. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, program ten, umożliwia nam wirtualny spacer po miejscach, które są jeszcze na etapie budowy.

WirtualnyDom.com zdecydowanie ułatwia życie. Pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz daje mnóstwo nowych możliwości. Nie odchodząc od komputera, jesteśmy w stanie odbyć odkrywczą wędrówkę po przyszłych budynkach. Projekt ten posiada wiele ciekawych opcji. Umożliwia nam oglądanie wirtualnych domów o dowolnej porze dnia i nocy. Pozwoli to na odpowiedni wybór mieszkania przez wzgląd na nasłonecznienie oraz usytuowanie względem stron świata.

Program daje również możliwość oglądania nowo powstających budynków z różnych perspektyw: na piechotę oraz z lotu ptaka. Dzięki temu oglądający może zobaczyć nie tylko samo mieszkanie, czy budynek, ale także całą jego okolicę. Funkcja ta pozwala na podjęcie kluczowych decyzji przez wzgląd na lokalizację. Na wirtualnych osiedlu można też obserwować ruch pojazdów oraz pieszych, co umożliwia lepsze poznanie rozwiązań logistycznych i komunikacyjnych.

WirtualnyDom.com pozwala na oglądanie wybranych mieszkań w rzucie płaskim oraz w pełni odwzorowanym trój wymiarze. Odbywając wirtualny spacer możemy w pełni zapoznać się z ich rozkładem, architekturą oraz nawet, faktycznym widokiem z okien. Opisywana aplikacja jest niezwykle rozwojowa. Już niebawem zainteresowani będą mieli możliwość odwiedzania danych mieszkań w stanie surowym, kolorowania ścian, czy aranżowania całych wnętrz.

Nowoczesny sposób prezentacji sprawia, iż klienci otrzymują istotne informację w niezwykle szybki i wygodny sposób. WirtualnyDom.com to świetne rozwiązanie dla wszystkich deweloperów, którzy chcą zwiększyć swoją przewagę nad konkurencją.

Więcej informacji na stronie www.wirtualnydom.com

Prezentacja aplikacji na kanale YouTube:
[youtube_video]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zJxYObSZkLk[youtube_video]

Redakcja Wokół Słońca

Komentarze

Dodaj komentarz
« Powrót do listy artykułów

OSTATNIO DODANE

pogoda na dziśmiasto

Temperatura w mieście
Warszawa
20°C
Częściowe zachmurzenie
wiatr: 15 km/h
data pobrania
2016-08-24 16:00:04

FORUM

Oświetlenie schodów
Zdecydowanie zainwestuj w z boku schodów lub przy każdym schodku osobno. Wygląda to świetnie...
Łazienka dla kilku osób.
Powinnaś zadbać o łazienki tak jak piszą wszyscy powyżej. To wszystko i tak niewiele jednak...
Remont gabinetu Masażu
nie zapomnij o fajnych sprzeyach. Moja znajoma otworzyła teraz salon piękności i zakupiła...
Projekt domu
Według mnie bardzo fajne projekty domów oferuje biuro architektoniczne - . Zobaczcie sami,...
Rury stalowe demontażowe
Widzę, że mało osób Ci tutaj odpowiedziało, więc dodam coś od siebie, że całkiem...
do forum

Partnerzy