Rejestracja Zapomniałeś hasła?
          
        Jesteśmy nową firmą, ale skupiamy doświadczonych, pełnych pasji i zainteresowania ludzi. Połączyła nas niesamowicie ciekawa i dynamicznie rozwijająca się tematyka budownictwa energooszczędnego i konieczność ochrony środowiska naturalnego.
          Czy to prawda, że za sto lat w Polsce będziemy zbierać pomarańcze, a na narty cała Europa podążać będzie daleko za koło podbiegunowe? My też tego nie wiemy, dlatego chcemy sami wiedzieć więcej i jednocześnie edukować. Chcemy, aby serwis, który stworzymy służył internautom, nam twórcom i naszej spokojnej przyszłości.
            Używacie coraz to nowych komputerów, telefonów i oprogramowań? Jak często zmieniacie samochody i dlaczego?
Musimy sobie uświadomić, że nowe ekologiczne rozwiązania dotyczą także budownictwa.

Jakość, Wiedza i Ochrona Środowiska Naturalnego to kluczowe wartości firmy Wokół Słońca. Pokazują to, co jest dla nas najważniejsze i znajdują odzwierciedlenie w naszych działaniach.
Jakość - wyraża nasz sposób myślenia. Polecamy tylko te produkty i te firmy, które można obdarzyć zaufaniem.
Wiedza - związana jest z naszym dążeniem do wzrostu świadomości społeczeństwa w zakresie racjonalizacji wykorzystania naturalnej energii, możliwości stosowania nowoczesnych, wysokoefektywnych technologii i instalacji budowlanych oraz wymiernych korzyści, jakie przynoszą inwestycje w ekologię.
Ochrona Środowiska Naturalnego - ukazuje nasze dążenie do spełnienia wymagań konstytucyjnej zasady zrównoważonego rozwoju i realizacji jej najważniejszego zadania, czyli zapewnienia równych szans rozwoju następnym pokoleniom.
Naszą misją jest promowanie na rynku polskim budownictwa energooszczędnego oraz edukacja społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska naturalnego.
Nasza wizja: być cenionym serwisem internetowym propagującym tylko najlepsze produkty i rozwiązania na polskim rynku budowlanym posiadające wymagane atesty i certyfikaty, szczególnie w zakresie odnawialnych źródeł energii.
            Naszym sztandarowym produktem w Serwisie jest konfigurator, który pozwala na dobranie wybranych produktów wchodzących w skład domu pasywnego bądź energooszczędnego, a w następnej kolejności zestawienie wybranych parametrów.
            W Serwisie promujemy stosowane w budownictwie energooszczędnym odnawialne źródła energii m.in.: kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaicznych. Pokazujemy potencjalne korzyści, jakie płyną z zainwestowania w budowę domu energooszczędnego w postaci uzyskanego efektu ekologicznego oraz energetycznego. Oprócz bazy sprawdzonych, najlepszych produktów wskazujemy również firmy projektowe i wykonawcze, które posiadają doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych w pełni ekologicznych. Dostarczamy również Internautom wiedzy i rozwiązań, których potrzebują przeprowadzając proces inwestycyjny w postaci porad budowlanych prezentowanych na forum wykorzystując nowoczesne technologie multimedialne: filmy video, prezentacje multimedialne. Zgodnie z globalnym trendem popieramy wszelkie przedsięwzięcia mające charakter proekologiczny.

Redakcja Serwisu Wokół Słońca
 
Wydawcą Serwisu jest Wokół Słońca Sp. z o.o. z siedzibą w Konopnicy
adres do korespondencji: Konopnica 164J, 21-030 Motycz
e-mail: biuro@wokolslonca.pl


REFERENCJE
 OSTATNIO DODANE

pogoda na dziśmiasto

Temperatura w mieście
Warszawa
20°C
Częściowe zachmurzenie
wiatr: 15 km/h
data pobrania
2016-08-24 16:00:04

FORUM

Oświetlenie schodów
Zdecydowanie zainwestuj w z boku schodów lub przy każdym schodku osobno. Wygląda to świetnie...
Łazienka dla kilku osób.
Powinnaś zadbać o łazienki tak jak piszą wszyscy powyżej. To wszystko i tak niewiele jednak...
Remont gabinetu Masażu
nie zapomnij o fajnych sprzeyach. Moja znajoma otworzyła teraz salon piękności i zakupiła...
Projekt domu
Według mnie bardzo fajne projekty domów oferuje biuro architektoniczne - . Zobaczcie sami,...
Rury stalowe demontażowe
Widzę, że mało osób Ci tutaj odpowiedziało, więc dodam coś od siebie, że całkiem...
do forum

Partnerzy