Rejestracja Zapomniałeś hasła?

Zielona linia

dodano: 2013-10-14 19:46
Perspektywy dla rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce

Perspektywy dla rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce

4 października 2013 roku odbyła się Konferencja "Perspektywy dla rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce" podsumowująca Projekt "Buduj z Energią". Zaproszeni goście, partnerzy Projektu oraz dziennikarze spotkali się w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach. Celem Projektu "Buduj z Energią" było rozpowszechnienie informacji na temat korzyści... więcej »
dodano: 2013-09-30 11:45
Tytuł Lidera Rynku Stolarki 2013

Tytuł Lidera Rynku Stolarki 2013

Firmy VELUX oraz DOVISTA, należące do Grupy VELUX, otrzymały  Tytuł Lidera Rynku Stolarki 2013  przyznawany przez "Forum Branżowe" - jeden z czołowych miesięczników branży stolarki budowlanej w Polsce. W tym roku rozdano wyróżnienia w 22 segmentach - pozycję lidera w segmencie okien dachowych zdobyła firma VELUX, natomiast DOVISTA została wyróżniona  w segmencie... więcej »
dodano: 2013-09-30 10:29
Innowacje technologiczne i najważniejsza konferencja branży, czyli fotowoltaika na targach RENEXPO Poland

Innowacje technologiczne i najważniejsza konferencja branży, czyli fotowoltaika na targach RENEXPO Poland

Na   światowej mapie instalacji fotowoltaicznych potęgą są Niemcy. Tylko w zeszłym roku na terenie tego kraju powstały systemy PV  o łącznej mocy 7,6 GW. Na tle lidera Polska z ogólną mocą elektrowni fotowoltaicznych 3,6 MW wypada słabo. Eksperci przewidują jednak szybkie ożywienie sektora PV w kraju po wejściu w życie ustawy o OZE. Potencjał rynku... więcej »
dodano: 2013-09-11 10:17
Dyrektywy Ecodesign

Dyrektywy Ecodesign

Dyrektywy Ecodesign i o etykietowaniu energetycznym urządzeń grzewczych opublikowane przez Komisję Europejską. Mamy przyjemność ogłosić, że po wielu latach pracy Komisja Europejska w dniu 6 września 2013 roku opublikowała w oficjalnym dzienniku Unii Europejskiej Dyrektywy Ecodesign i Etykietowania Energetycznego gazowych, olejowych i zasilanych elektrycznie urządzeń... więcej »
dodano: 2013-08-20 12:36
Czas na aktywne wsparcie pomp ciepła!

Czas na aktywne wsparcie pomp ciepła!

II Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła  17.10.2013 w Warszawie (w ramach targów Renexpo)  W czasach w których energia staje się coraz droższa i prawdopodobnie jej koszty będą się zwiększały w szybszym tempie, warto pamiętać o tym, że koszty ogrzewania i przygotowania ciepłej wody dla typowego domu stanowią ponad 70%... więcej »
dodano: 2013-05-28 11:06
Viessmann partnerem projektu

Viessmann partnerem projektu "Dom dla każdego"

Do energooszczędnego domu - inwestycji Wawel Service "Dom dla Każdego" - w podkrakowskich Michałowicach, wprowadziła się trzyosobowa rodzina. Przez cały miesiąc towarzyszył jej będzie zespół realizacyjny, przygotowujący materiał o budownictwie energooszczędnym i pasywnym dla TVP Info. Rodzina zamieszkała z energią 20 maja 2013 trzyosobowa rodzina wprowadziła się do inwestycji... więcej »
dodano: 2013-04-29 11:10

Innowacyjne liczniki prądu

Według przepisów unijnych do końca 2020 roku powinny zostać wymienione wszystkie liczniki prądu. Nowe urządzenia ułatwią życie konsumentów oraz pozwolą na oszczędności. Z użycia wyjdzie indukcyjny licznik z popularnym "kręciołkiem". Zastąpi go inteligentne urządzenia, umożliwiające komunikację z zakładem energetycznym. Dzięki temu na bieżąco przesyłane będą... więcej »
dodano: 2013-04-29 10:16

Weekend majowy w lesie

Dla większości Polaków to nie lada wyzwanie: spędzić nadchodzący "długi weekend" w taki sposób, aby odpocząć, nie nudzić się, a przy okazji zafundować sobie odrobinę aktywności. Tymczasem rozwiązanie jest proste, zwłaszcza dla tych, którzy lubią zostawić za sobą wielkomiejski zgiełk. Pachnący żywicą i kojący bujną zielenią las to odpowiedź na wszystkie nasze... więcej »
dodano: 2013-04-24 12:44
Europejskie Słoneczne Dni

Europejskie Słoneczne Dni

Bielsko-Biała, 6-12 maja 2013 W maju czeka na nas wiele słonecznych dni w ramach III edycji  Europejskich Słonecznych Dni ! W  Polsce już po raz trzeci organizowana jest kampania:  Europejskie Słoneczne Dni, która  w Europie trwa już od 2002r. Wydarzenia odbywać się będą w dniach 1 - 19 maja 2013 roku na terenie całej Polski i całej Europy.... więcej »
dodano: 2013-04-24 10:53

WirtualnyDom.com

WirtualnyDom.com to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych kupnem mieszkania w nowo powstających budynkach. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, program ten, umożliwia nam wirtualny spacer po miejscach, które są jeszcze na etapie budowy. WirtualnyDom.com zdecydowanie ułatwia życie. Pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz daje mnóstwo nowych... więcej »
  1 2 3 4 5  

OSTATNIO DODANE

pogoda na dziśmiasto

Temperatura w mieście
Warszawa
20°C
Częściowe zachmurzenie
wiatr: 15 km/h
data pobrania
2016-08-24 16:00:04

FORUM

Oświetlenie schodów
Zdecydowanie zainwestuj w z boku schodów lub przy każdym schodku osobno. Wygląda to świetnie...
Łazienka dla kilku osób.
Powinnaś zadbać o łazienki tak jak piszą wszyscy powyżej. To wszystko i tak niewiele jednak...
Remont gabinetu Masażu
nie zapomnij o fajnych sprzeyach. Moja znajoma otworzyła teraz salon piękności i zakupiła...
Projekt domu
Według mnie bardzo fajne projekty domów oferuje biuro architektoniczne - . Zobaczcie sami,...
Rury stalowe demontażowe
Widzę, że mało osób Ci tutaj odpowiedziało, więc dodam coś od siebie, że całkiem...
do forum

Partnerzy