Wybór wygodnej odzieży wierzchniej, która sprawdzi się na dłuższe wędrówki i aktywny dzień na powietrzu to nie lada wyzwanie. W dodatku zmienne warunki pogodowe, sprawiają, że oczekiwania rosną. Kurtka, która sprawdzi się zarówno w słoneczne dni, jak i te gorsze, czyli deszczowe i wietrzne, powinna być wykonana przede wszystkim z odpowiedniego materiału. Poza tym ważny jest jej odpowiedni krój, który ma zapewnić maksymalny komfort.

Kurtka Trespass to propozycja od angielskiego producenta, który skupia się na potrzebach sportowców i osób lubiących aktywny wypoczynek. Jest to typ odzieży turystycznej. Wykonana jest ze specjalnych materiałów w tym membran Isotex, chroniących przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Poza tym wyposażona jest w wiele outdoorowych technologii, które świetnie sprawdzają się podczas aktywności na świeżym powietrzu. Charakteryzuje się doskonałą jakością i zaawansowaną technologią impregnacyjną, a także precyzyjnym wykonaniem z dbałością o najmniejsze detale między innymi klejonymi szwami, co jest niezbędne w przypadku odzieży, która jest wystawiana na trudne warunki.

Kurtki Trespass dostępne są w różnych wersjach, mogą to być ciepłe kurtki polarowe, typowo przeciwdeszczowe, a także puchowe polecane na najchłodniejszą porę roku, czy też bezrękawniki, które z kolei sprawdzą się wczesną jesienią lub wiosną. Ciekawą propozycją są kurtki wielofunkcyjne, są to modele 3 w 1, czyli składające się z kilku warstw, które mogą być noszone w zestawie lub oddzielnie. Kolejną innowacyjną propozycją są kurtki hybrydowe, czyli łączą w sobie cechy modeli zimowych i jednocześnie kurtek, które wymagają od użytkownika mniejszej ochrony przed zimnem. Co, ważne wszystkie ich typy są dostępne zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej, a także dziecięcej. Mimo, że są to kurtki wymagające odpowiedniej technologii, są również stylowe i różnorodne. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i zróżnicowanym wzornictwie, dzięki czemu każdy może znaleźć coś odpowiadającego dla siebie.